دیدار اعضای دبیرخانه کنگره بین‌المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی با دکتر لاریجانی

۱۳ آبان ۱۳۹۶

جمعی از اعضای دبیرخانه “کنگره بین‌المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی (با تکیه بر اندیشه‌های علامه جوادی آملی) ” صبح جمعه مورخه12 آبان ماه 1396 با جناب آقای دکتر لاریجانی، ریاست محترم مجلس شورای اسلام، در قم دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این دیدار آقای دکتر عبدالهی، دبیرکنگره، ضمن تشکر از فرصت ایجاد شده اظهار داشتند که کنگره دو هدف اصلی دارد یکی پرداختن به موضوعی راهبردی وبسیار مهم یعنی توسعه وتعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی در برابر عقلانیت سکولار دوم معرفی یکی از علمای تراز اول کشور در سطح بین‌الملل و به صورت آکادمیک یعنی علامه جوادی املی .سپس دبیر کنگره گزارشی از فعالیت های دبیرخانه کنگره را که پردیس فارابی دانشگاه تهران متولی آن است، در 8 ماه گذشته ارائه نمودند؛ از جمله تصویب رسمی کنگره در دانشگاه تهران، محورهای کنگره، معرفی اعضای شورای سیاستگذاری و نیز اعضای کمیته علمی. همچنین ایشان در پایان به طور رسمی از جناب دکتر لاریجانی كه خود از اعضای شورای سیاستگذاری کنگره نیز هستند، برای حضور و سخنرانی در کنگره دعوت کردند.
در این دیدار جناب آقای دکتر لاریجانی ضمن تشکر از فعالیت‌های انجام شده و با توضیحی در باره سابقه عقلانیت وحیانی در اروپا و ایران فرمودند: ” آقای جوادی آملی فردی ممتاز و با دامنه وسیع فکری هستند و موضوع کنگره موضوع خوبی است و انتخابتان انتخاب درستی است. ”
همچنین ایشان با تشکر از دعوت برای حضور در کنگره در خصوص کمک به هرچه بهتر برگزار شدن کنگره قول مساعد دادند.
کنگره بین‌المللی توسعه و تعالی علوم بر پایه عقلانیت وحیانی (با تکیه بر اندیشه‌های علامه جوادی آملی)، در 14 و 15 اردیبهشت ماه سال 1397 در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
دبیرخانه کنگره‌: پردیس فارابی دانشگاه تهران -: 36166399-025

 

ارسال شده در دسته بندی نشده
تماس با ما
دبیرخانه کنگره
آدرس دبیرخانه : قم، کیلومتر 5 جاده قدیم تهران، پردیس فارابی دانشگاه تهران - 36166399 - 025
با تشکر از پیام شما.
اتصل بنا
سکرتیر الموتمر
ایران، قم، کیلومتر 5 جاده قدیم تهران، پردیس فارابی دانشگاه تهران
با تشکر از پیام شما.
Contact Us
Congress Secretariat
Address: Old Qom-Tehran Road, College of Farabi, University of Tehran, Qom, Iran
Thank you for the message!